BMI_key_visual_Bella_Sky_City-776x243px

BMI Danmarks ledelse

BMI Danmark
Lyskær 5
2730 Herlev
Tlf.: 44 88 55 00
Fax:  44 88 55 30
tag.dk@icopal.com
  


     
     
flemming_adolfsen
      joergen_oester
     
Flemming Adolfsen
Adm. direktør
flemming.adolfsen@bmigroup.com
      Jørgen Øster
Finansdirektør
jorgen.oster@bmigroup.com
      Anne Løvenkjær Röder
HR-direktør
anne.roder@bmigroup.com


     
     
pernille-hoffmann-icopal
      monica-stocholm-icopal
      torben_nielsen
Pernille Hoffmann
Kundeservicechef
pernille.bech.hoffmann@bmigroup.com
      Monica Stocholm
Marketingdirektør
monica.stocholm@bmigroup.com
      Torben Nielsen
Teknisk direktør
torben.nielsen@bmigroup.com


     
     
carsten_lassen
      torkild_hansen
     
Carsten Lassen
Salgschef - forhandlersalg
carsten.lassen@bmigroup.com
      Torkild Hansen
Salgschef - projektsalg & mestersalg
torkild.hansen@bmigroup.com
     

 

    Seneste pressenyheder

    Icopal renses i konkurrencesag

    Læs mere...

    Tagbranchen har fået et altomfattende fordelsprogram

    Læs mere...

    Ny direktør for BMI Group i Norden

    Læs mere...
    Denne hjemmeside anvender cookies i overensstemmelse med vores privatlivspolitik. Når du bevæger dig videre på icopal.dk, accepterer du vores brug af cookies. Læs mere om vores brug af cookies her.