BMI_key_visual_Bella_Sky_City-776x243px

BMI Danmarks ledelse

BMI Danmark
Lyskær 5
2730 Herlev
Tlf.: 44 88 55 00
Fax:  44 88 55 30
tag.dk@icopal.com
  


     
     
flemming_adolfsen
      joergen_oester
      pia_fabricius
Flemming Adolfsen
Adm. direktør
flemming.adolfsen@bmigroup.com
      Jørgen Øster
Finansdirektør
jorgen.oster@bmigroup.com
      Pia Fabricius
HR-direktør
pia.fabricius@bmigroup.com 


     
     
jannie_heggoey
      monica_stocholm
      torben_nielsen
Jannie Heggøy
Kundeservice- og logistikdirektør
jannie.heggoy@bmigroup.com
      Monica Stocholm
Marketingdirektør
monica.stocholm@bmigroup.com
      Torben Nielsen
Anvendelsesteknisk direktør
torben.nielsen@bmigroup.com


     
     
carsten_lassen
      torkild_hansen
     
Carsten Lassen
Salgschef - forhandlersalg
carsten.lassen@bmigroup.com
      Torkild Hansen
Salgschef - projektsalg & mestersalg
torkild.hansen@bmigroup.com
     

    Seneste pressenyheder

    Icopal vil reducere antallet af byggeskader, der omhandler tag

    Læs mere...

    To stærke gør det selv-tagpapløsninger fra Icopal: Topsafe og Selvklæber

    Læs mere...

    Grønt tag fra første dag

    Læs mere...

    DM i Skills 2018: Lasse Langhave Meisner kåret som Danmarks bedste tagdækker 2018

    Læs mere...

    Icopal modtager hæder for deltagelse i Årets Byggeri 2017

    Læs mere...
    Denne hjemmeside anvender cookies i overensstemmelse med vores privatlivspolitik. Når du bevæger dig videre på icopal.dk, accepterer du vores brug af cookies. Læs mere om vores brug af cookies her.